fbpx

Sesja dla par

Sesja dla par

Sesja dla Par. Czym jest dla mnie sesja fotograficzna? Usługą? Standardowym wywołaniem zdjęć, na których znajdują się sztucznie uśmiechnięci ludzie?  Zdecydowanie nie. Fotografia to moja pasja, która pozwala mi wyciągnąć z ludzi ich prawdziwe emocje. Staram się pokazywać ich takimi jacy są naprawdę.

Moim ulubionym rodzajem są sesje zdjęciowe dla zakochanych. Zawsze stanowią doskonałą okazję, aby uchwycić ludzkie szczęście i niepowtarzalne uczucia. Moje zdjęcia to oryginalne nośniki wspomnień, które pozwalają przywołać emocje z przeszłości.  Zapraszam do obejrzenia przykładowego pleneru dla zakochanych! Sprawdź jak może wyglądać Twoja sesja!

Sesja dla Par, plener dla zakochanych

Poznajcie Karolinę i Bartka, parę bardzo bliskich mi osób. Z ogromną przyjemnością udało mi się zrealizować dla nich sesję zdjęciową. Założenie było dość oczywiste – uchwycić to, co jest między nimi! Bartek i Karolina są parą wspaniałych, zakochanych w sobie ludzi promieniujących wręcz uczuciem miłości. Spotkanie z nimi było doskonałą okazją na spontaniczną zabawę i wspaniałe zdjęcia. Generalnie są tacy, że sobie żartują, przepychają się dla zabawy, czasami ironizują, a przy tym bardzo się kochają.

Powtarzali ciągle, że nie nadają się do zdjęć, że nigdy nie mieli okazji w sesjach uczestniczyć, że trochę krępują się aparatu i raczej nie wiedzą co z tego wyjdzie, a ja ich uspokajałem. Plener dla zakochanych to spontaniczność, trochę się powygłupiamy, pospacerujemy, poprzytulamy się, a poza tym jestem po to, by im pomóc, jeśli chodzi o ustawienie się, pozy etc. Co z tego wyszło ostatecznie?

Przede wszystkim Karolina i Bartek otrzymali ode mnie niepowtarzalną pamiątkę, którą zawsze będą mogli podzielić się z innymi. Zorganizowaliśmy wspaniałą sesję dla zakochanych. Na miejsce zrealizowania zdjęć wybraliśmy Uroczysko Święte Ługi w okolicach Szczercowa. Miejsce, w którym łączy się woda z lasem, miejsce pełne spokoju, wolne od turystów, w których bez skrępowania można skupić się wyłącznie na sobie nawzajem.

Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

A jeśli planujesz swój ślub i szukasz fotografa do reportażu i sesji plenerowych, napisz do mnie

Podziel się swoją opinią