fbpx

Fotograf ślubny

Nazywam się Krzysztof Szewczyk, ale będzie mi miło, jeśli będzie mi mówić po prostu Krzysiek. Fotografią interesuję się od wielu lat – to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim największa pasja.

W 2012 roku ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Podczas studiów zdobyłem wszechstronną wiedzę artystyczną, którą w praktyce wykorzystuję do dzisiaj. Fotografowałem, malowałem i projektowałem różnorodne komunikaty wizualne – to wszystko wzbogaciło mój warsztat i pozwoliło mi szerzej spojrzeć na to, czym dziś się zajmuję – na fotografię ślubną i okolicznościową.

Na co dzień mieszkam w Zduńskiej Woli, ale fotografuję na terenie całego kraju. Realizuję zarówno zlecenia w najbliższej okolicy, jak również dojeżdżam do klientów dziesiątki czy setki kilometrów. Wykonam dla Was reportaż ślubny bądź sesję w dowolnym miejscu – jestem otwarty na Wasze propozycje. Sam również chętnie wskażę Wam wyjątkowe miejsca, z których pamiątką będą piękne kadry.

krzysztof szewczyk
rodzina3

A prywatnie…

… jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza – zawsze mnie wspiera i inspiruje. Oprócz fotografii pasjonuję się muzyką gitarową oraz piłką nożną. Kocham również pizzę oraz wszystko, co z nią związane.

„W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości”

– powiedział kiedyś ceniony fotograf Peter Adams. Jego słowa oddają wizję, która przyświeca mi jako fotografowi ślubnemu.

reportaż ślubny

P&M Reportaż ślubny

Ta jedna rzecz w fotografii, która sprawia, że reportaż ślubny zawsze zachwyca Mam za sobą już duże doświadczenie i sporo reportaży ślubnych. Z każdym kolejnym uczę się czegoś nowego –…

Fotograf ślubny

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak istotne są wszystkie kwestie techniczne, których znajomość pozwala fotografowi tworzyć niesamowite zdjęcia. Jednak dobry sprzęt i umiejętność wykorzystania wszystkich jego funkcji nie są gwarancją sukcesu. W fotografii ślubnej chodzi o uchwycenie emocji, wrażeń, uczuć. To one są najważniejsze w dniu ślubu i dlatego fotograf powinien umieć zachować je w kadrze. Dla mnie to kluczowe podczas wykonywania zdjęć.

Cenię sobie autentyczność, spontaniczność i naturalność i staram się pokazać je za pomocą moich fotografii. Nieustannie szukam wyjątkowych momentów, które skrupulatnie dokumentuję za pomocą aparatu. Wychwytuję to, czego czasem nie jest w stanie na żywo dostrzec ludzkie oko. Uwieczniam momenty, które niekiedy trwają zaledwie krótką chwilę, ale przedstawiają prawdziwe emocje i uczucia towarzyszące Wam i Waszym najbliższym tego dnia.

Jako fotograf ślubny skupiam się na opowiedzeniu Waszej historii za pomocą zdjęć, a każda kolejna fotografia jest obrazem przepełnionym Waszą prawdziwą, głęboką miłością.

Kilka słów o tym, jak pracuję

Choć najczęściej zajmuję się fotografią ślubną i sesjami plenerowymi, to wykonuję także inne zlecenia, m.in. sesje produktowe, reklamowe czy zdjęcia na eventach. Posiadam zaświadczenie wydane przez Archidiecezję Łódzką, które uprawnia mnie do fotografowania w obiektach sakralnych.

W jaki sposób pracuję?

Przede wszystkim często słyszę, że podczas wykonywania zdjęć byłem niewidoczny. To też jest moim celem – aby nie ingerować w to, co dzieje się w czasie ceremonii czy wesela. Jestem uważnym obserwatorem, który jest blisko Was – wszędzie tam, gdzie są emocje, gdzie dzieje się coś ważnego. Jednocześnie zachowuję podczas pracy odpowiednią odległość i nie zakłócam swoją obecnością przebiegu wydarzeń. Dbam o Wasz komfort i o to, aby nikt nie odczuwał stresu przed moim obiektywem. Dzięki temu, że fotografując, jestem niemal niewidoczny, moje zdjęcia są autentyczne i przedstawiają Wasze szczere emocje.

Mam za sobą już wiele lat doświadczenia jako fotograf ślubny, więc jestem czujny i wiem, na które wydarzenia zwrócić szczególną uwagę. Zawsze jestem w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, dlatego mogę skutecznie stworzyć dla Was fotograficzną historię, która wywoła uśmiechy na Waszych twarzach, zaskoczy Was i wzruszy.

Jeśli macie swoje wymarzone kadry i konkretną wizję ślubnych zdjęć, to również jestem do Waszej dyspozycji. Jestem otwarty na Wasze propozycje i zawsze służę radą. Wasza satysfakcja jest dla mnie priorytetowa – to Wy jesteście najważniejsi.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie – ze świeżymi pomysłami i wielką energią do działania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej lub macie do mnie jakieś pytania, to chętnie o wszystkim opowiem Wam podczas rozmowy przy kawie czy telefonicznie. Porozmawiajmy o tym, jak mają wyglądać Wasze wymarzone zdjęcia.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia