fbpx

Fotograf ślubny

Nazywam się Krzysztof Szewczyk, ale będzie mi miło, jeśli będzie mi mówić po prostu Krzysiek. Fotografią interesuję się od wielu lat – to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim największa pasja.

W 2012 roku ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Podczas studiów zdobyłem wszechstronną wiedzę artystyczną, którą w praktyce wykorzystuję do dzisiaj. Fotografowałem, malowałem i projektowałem różnorodne komunikaty wizualne – to wszystko wzbogaciło mój warsztat i pozwoliło mi szerzej spojrzeć na to, czym dziś się zajmuję – na fotografię ślubną i okolicznościową.

Na co dzień mieszkam w Zduńskiej Woli, ale fotografuję na terenie całego kraju. Realizuję zarówno zlecenia w najbliższej okolicy, jak również dojeżdżam do klientów dziesiątki czy setki kilometrów. Wykonam dla Was reportaż ślubny bądź sesję w dowolnym miejscu – jestem otwarty na Wasze propozycje. Sam również chętnie wskażę Wam wyjątkowe miejsca, z których pamiątką będą piękne kadry.

krzysztof szewczyk
rodzina3

A prywatnie…

… jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza – zawsze mnie wspiera i inspiruje. Oprócz fotografii pasjonuję się muzyką gitarową oraz piłką nożną. Kocham również pizzę oraz wszystko, co z nią związane.

„W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości”

– powiedział kiedyś ceniony fotograf Peter Adams. Jego słowa oddają wizję, która przyświeca mi jako fotografowi ślubnemu.

Wesele Roksany i Kuba w restauracji Złota Podkowa

Wesele Roksany i Kuba w restauracji Złota Podkowa

Wesele Roksany i Kuba w restauracji Złota Podkowa. Czy wiecie, że podkowa to symbol szczęścia? Ma gwarantować pomyślność, chronić przed tym, co złe, ale także… przyciągać pieniądze. Nie dziwi więc…

Wesele w Avocado

Wesele Magdy i Kamila w restauracji Avocado

Nadszedł czas na kolejną ślubną opowieść, którą chciałbym się z Wami podzielić. Tym razem będzie to historia najpiękniejszego dnia w życiu Magdy i Kamila, który myślę, że śmiało możemy nazwać dniem…

stoliki magwood

Sesja reklamowa dębowych stolików kawowych

Sesja reklamowa dębowych stolików kawowych Zastanawiasz się, jak zachęcić klienta do kupna Twojego produktu? Co zrobić, by przykuć jego uwagę? W jaki sposób do niego dotrzeć, by przekonać go, że…

Fotograf ślubny

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak istotne są wszystkie kwestie techniczne, których znajomość pozwala fotografowi tworzyć niesamowite zdjęcia. Jednak dobry sprzęt i umiejętność wykorzystania wszystkich jego funkcji nie są gwarancją sukcesu. W fotografii ślubnej chodzi o uchwycenie emocji, wrażeń, uczuć. To one są najważniejsze w dniu ślubu i dlatego fotograf powinien umieć zachować je w kadrze. Dla mnie to kluczowe podczas wykonywania zdjęć.

Cenię sobie autentyczność, spontaniczność i naturalność i staram się pokazać je za pomocą moich fotografii. Nieustannie szukam wyjątkowych momentów, które skrupulatnie dokumentuję za pomocą aparatu. Wychwytuję to, czego czasem nie jest w stanie na żywo dostrzec ludzkie oko. Uwieczniam momenty, które niekiedy trwają zaledwie krótką chwilę, ale przedstawiają prawdziwe emocje i uczucia towarzyszące Wam i Waszym najbliższym tego dnia.

Jako fotograf ślubny skupiam się na opowiedzeniu Waszej historii za pomocą zdjęć, a każda kolejna fotografia jest obrazem przepełnionym Waszą prawdziwą, głęboką miłością.

Kilka słów o tym, jak pracuję

Choć najczęściej zajmuję się fotografią ślubną i sesjami plenerowymi, to wykonuję także inne zlecenia, m.in. sesje produktowe, reklamowe czy zdjęcia na eventach. Posiadam zaświadczenie wydane przez Archidiecezję Łódzką, które uprawnia mnie do fotografowania w obiektach sakralnych.

W jaki sposób pracuję?

Przede wszystkim często słyszę, że podczas wykonywania zdjęć byłem niewidoczny. To też jest moim celem – aby nie ingerować w to, co dzieje się w czasie ceremonii czy wesela. Jestem uważnym obserwatorem, który jest blisko Was – wszędzie tam, gdzie są emocje, gdzie dzieje się coś ważnego. Jednocześnie zachowuję podczas pracy odpowiednią odległość i nie zakłócam swoją obecnością przebiegu wydarzeń. Dbam o Wasz komfort i o to, aby nikt nie odczuwał stresu przed moim obiektywem. Dzięki temu, że fotografując, jestem niemal niewidoczny, moje zdjęcia są autentyczne i przedstawiają Wasze szczere emocje.

Mam za sobą już wiele lat doświadczenia jako fotograf ślubny, więc jestem czujny i wiem, na które wydarzenia zwrócić szczególną uwagę. Zawsze jestem w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, dlatego mogę skutecznie stworzyć dla Was fotograficzną historię, która wywoła uśmiechy na Waszych twarzach, zaskoczy Was i wzruszy.

Jeśli macie swoje wymarzone kadry i konkretną wizję ślubnych zdjęć, to również jestem do Waszej dyspozycji. Jestem otwarty na Wasze propozycje i zawsze służę radą. Wasza satysfakcja jest dla mnie priorytetowa – to Wy jesteście najważniejsi.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie – ze świeżymi pomysłami i wielką energią do działania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej lub macie do mnie jakieś pytania, to chętnie o wszystkim opowiem Wam podczas rozmowy przy kawie czy telefonicznie. Porozmawiajmy o tym, jak mają wyglądać Wasze wymarzone zdjęcia.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia