fbpx

Jeśli właśnie trafiłeś/aś na tę stronę, to znaczy, że zbliża się najpiękniejszy dzień w Twoim życiu i szukasz kogoś, kto pozwoli Ci zatrzymać te wyjątkowe chwile na kartach fotografii. Nie musisz szukać dalej – znalezłeś/aś fotografa ślubnego, który stworzy dla Ciebie i Twojej drugiej połówki takie zdjęcia, o jakich marzycie. Dlaczego jestem o tym przekonany?

Fotografią zarówno ślubną, jak i okolicznościową zajmuję się od długich lat – jest to moja największa pasja. Fotografuję od zawsze i współpracowałem już z wieloma parami młodymi. Wykonywałem zdjęcia podczas kameralnych ślubów, tradycyjnych, rodzinnych wesel i ogromnych uroczystości, które gromadziły setki gości. Mam za sobą także niezliczoną ilość sesji plenerowych.

Mieszkam w Zduńskiej Woli i znam każde miejsce w najbliższej okolicy – zarówno kościoły, jak i domy weselne czy lokalizacje na sesje plenerowe. Potrafię wydobyć na zdjęciach atuty tych miejsc i robię to tak, by stanowiły idealne tło dla Was – głównych bohaterów mojej fotografii. To Wy jesteście najważniejsi, a moje zdjęcia będą dla Was szczególną pamiątką, która pozwoli Wam, patrząc na nie, przenosić się w czasie do dnia Waszego ślubu.

Fotograf Zduńska Wola:
Jaka jest moja wizja fotografii ślubnej i okolicznościowej w Zduńskiej Woli?

Jako fotograf, który pochodzi ze Zduńskiej Woli i dokładnie zna tę miejscowość, jestem w stanie zarekomendować Wam miejsca do wykonania zdjęć, które będą idealnie komponować się z Waszą wizją ślubu i wesela. Zaproponuję Wam kilka lokalizacji do zrealizowania sesji plenerowej i ze szczegółami opowiem o zaletach każdej z nich. W Zduńskiej Woli można wykonać magiczną sesję, która będzie przypominała te, które możecie oglądać w ekskluzywnych ślubnych magazynach. Chcecie się o tym przekonać?

Jak tylko ustalicie datę swojego ślubu, to zachęcam Was do kontaktu ze mną, a pomogę Wam wszystko rozplanować. Omówimy Waszą wizję fotografii przygotowań, ślubu, wesela i oczywiście sesji plenerowej. Zawsze jestem otwarty na oczekiwania par młodych i dostosowuję się do Waszych pomysłów – to przecież Wasz dzień. Jednocześnie udzielę Wam wielu cennych wskazówek, co wspólnie możemy zrobić, aby Wasze ślubne zdjęcia były dokładnie takie, o jakich marzycie.

Dbam o to, aby nasza współpraca była partnerska, oparta na zaufaniu oraz by przebiegała w sympatycznej i przyjemnej atmosferze. Chcę, abyście czuli się swobodnie, a nie jak na zaplanowanej, sztywnej sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym. Unikam sztampowych, nudnych kadrów i na każdej fotografii staram się uchwycić Wasze emocje – radość, wzruszenie, miłość. Jednocześnie jestem dyskretny i niemal „niewidoczny”, ale potrafię uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile.

Fotograf Łask

Fotograf Zduńska Wola

Być może już spotkaliśmy się na jakimś weselu? Jestem fotografem nie tylko w Zduńskiej Woli. Realizowałam mnóstwo zdjęć podczas ślubów i uroczystości weselnych m.in. w Łodzi, Pabianicach, Łasku czy Sieradzu.

Odpowiada Wam moja filozofia pracy? Chcecie dowiedzieć się więcej lub zobaczyć moje portfolio? Napiszcie do mnie, a odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia