Fotograf Zduńska Wola

krzysztof szewczyk, fotograf ślubny, fotograf zduńska wolaCześć! Zanim przejdziemy do jakichkolwiek konkretów – poznajmy się bliżej!

Na imię mam Krzysztof, jednakże będzie mi bardzo miło, jeśli będziecie mi mówić Krzysiek. Przede wszystkim jestem spełnionym mężem i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. W drugiej kolejności jestem pasjonatem fotografii, muzyki gitarowej i piłki nożnej. Poza tym kocham pizzę i wszystko co jest z nią związane!

W 2012 r. ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Grafiki i malarstwa. Na studiach zdobyłem szerokie spektrum doświadczeń, z których korzystam w codziennej pracy. Fotografowałem, malowałem, projektowałem wizualne komunikaty. Zdobyłem ogromny warsztat i dostałem w ręce gotowe narzędzia, które dziś z powodzeniem wykorzystuję.

Mieszkam w Zduńskiej Woli, jednak jako fotograf nie ograniczam się tylko do miejsca zamieszkania. Wykonuję zlecenia zarówno w okolicy, jak również dojeżdżam 100 i więcej kilometrów poza jej obręb. Bez problemu wykonam sesję i reportaż ślubny w dowolnym miejscu. Szczególnie jeśli znajdę tam dodatkowo piękne kadry.

Fotograf Zduńska Wola

Reportaż ślubny i zdjęcia eventowe – cokolwiek sobie zamarzysz!

Pragnę aby moja praca pozwalała ludziom odtwarzać różne historie. Moje fotografie są bardzo osobiste, w każdej z nich zostawiam cząstkę siebie zaraz obok osób uwiecznionych na kliszy. Najlepsze ujęcia powstają, gdy wykraczamy poza sztuczne, na siłę ustawiane kadry. Inspirują mnie wyłącznie w pełni spontaniczne i naturalne emocje. Pozwalają one zachowywać na dłużej wspomnienia. Zarówno te małe, jak i duże, te zwyczajne oraz zupełnie wyjątkowe.

Fotografia ślubna i zdjęcia eventowe dopełniają mnie jako człowieka. Moim marzeniem jest to, aby utrwalać szczęście innych osób. Dlaczego? Mam świadomość, że pozwalają one w każdej chwili powrócić na moment do tych ulotnych wrażeń z przeszłości. Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale właśnie to umożliwia nam na złapanie oddechu wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy. Szczęście zatrzymane w kadrze, umieszczone następnie w albumie pośród innych zdjęć to pamiątka na całe życie.

PODOBA CI SIĘ MÓJ STYL?

NAPISZ DO MNIE

Jaka jest moja wizja jako fotografa ślubnego i okolicznościowego?

Utrwalam obrazy pełne prawdziwych uczuć i prawdziwych emocji. Muszą być one spontanicznie uchwycone. W innym wypadku nie będą takie, jakie pragnę sfotografować, czyli lekkie, autentyczne i przede wszystkim naturalne. Chcę robić wyłącznie takie zdjęcia, które dokumentują życie. Tak jak prawdziwy reporter chcę opowiadać ludzkie historie, tylko te bardziej radosne.

Marzę o tym, aby kierować się w pracy wyłącznie ciekawymi koncepcjami, czerpać inspiracje z mistrzów w swoim fachu i uwieczniać w nieco trwalszym medium ludzkie marzenia. Kocham to, co robię, a każde wykonane zdjęcie napędza mnie do dalszego działania. Z każdego błędu wyciągam lekcję, a każda pomyłka popycha mnie naprzód. Nie poddaję się i wciąż próbuję coraz to nowych rzeczy. Zagłębiam się w różne ciekawe dla mnie aspekty fotografii zarówno ślubnej, okolicznościowej, jak i artystycznej. Pragnę, aby moje zdjęcia wyrażały prawdziwą naturę przedmiotów i ludzi, którzy się na nich znajdą.

Fotografia okolicznościowa i zdjęcia ślubne – metodyka pracy

Z reguły pracuję jako fotograf ślubny, ale w międzyczasie wykonuję również inne zlecenia tj. sesje produktowe, reklamowe, zdjęcia na eventach i wiele innych. Ponadto posiadam zaświadczenie wydane przez Archidiecezję Łódzką, uprawniające do fotografowania w obiektach sakralnych. Praca z różnymi ludźmi to coś co po prostu kocham. Fotografia okolicznościowa jest dla mnie pasją i sposobem życia. W jaki sposób pracuję?

Przede wszystkim nie ingeruję w to co dzieje się w trakcie ślubu, wydarzenia lub uroczystości. Moje zadanie jest całkowicie inne. Obserwuję i wychwytuje momenty, które staną się później częścią waszego albumu. Jestem zawsze wszędzie tam, gdzie mogę uwiecznić coś ciekawego. Zachowuję jednak odpowiednią odległość i nie zakłócam przebiegu wydarzeń swoja obecnością. Działam w taki sposób, aby Wasze zdjęcia ślubne lub eventowe były w 100% szczere, a nie udawane. Takim ideom przyświeca tworzona przeze mnie m.in. fotografia ślubna.

Jednakże jestem również do Waszej pełnej dyspozycji i zrobię wszystkie zdjęcia, które sobie zażyczycie. Przy zachowaniu granic rozsądku oczywiście! Nie sprzeciwiam się także typowo pozowanym sesjom. Reportaż ślubny zawsze zyskuje na wartości, jeżeli znajdzie się w nim kilka ustawionych zdjęć. Praca ze mną jest indywidualnie dostosowana i skrojona na miarę Waszych potrzeb. Zawsze służę radą w zakresie zaplanowanej sesji, a także zastosuje się do postawionych przede mną predyspozycji.

Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Jeśli spodobało się Wam moje portfolio, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Przedstawię swoją ofertę i moją wizję co do mojej pracy w trakcie okoliczności. Poza tym chętnie chętnie poznam Was bliżej!

Moja fotografia ślubna

reportaż ślubny

Reportaż ślubny

KLIKNIJ

fotograf ślubny

Plener ślubny

KLIKNIJ