Fotograf Sieradz

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to z pewnością stoisz właśnie u wrót najpiękniejszego okresu Twojego życia. Z tego miejsca, chciałbym przede wszystkim życzyć Tobie oraz Twojej drugiej połowie wiele zdrowia i wytrwałości. Mam świadomość, że właśnie teraz przed Wami rozciąga się przepiękna perspektywa wspólnego życia. Mogę wam doradzić w tym momencie tylko jedno – zatrzymajcie te piękne chwile w czasie. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Skontaktujcie się ze mną, a ja szczegółowo opiszę Wam w jaki sposób uwiecznię Wasze szczęście na kilku stronach albumu.

Pochodzę ze Zduńskiej Woli, gdzie od lat zajmuje się zawodowo fotografią. Wiele razy miałem jednak okazję fotografować w Sieradzu, przez co znam tamtejsze okolice jak własną kieszeń. Od lat wykonuję sesje fotografii ślubnej i okolicznościowej w Sieradzu, dzięki czemu robię dokładnie to co napędza mnie do działania każdego dnia.

Fotograf Sieradz

Jak wygląda moja wizja pracy?

Przede wszystkim zwracam niesamowitą uwagę na to, czy momenty przedstawione na moich zdjęciach są szczere. Co to oznacza? Nie preferuję standardowych, pozowanych kadrów. Opieram się raczej na sporej dozie spontaniczności. Moja praca polega na tym, aby przedstawić Wasze rzeczywiste uczucia i emocje. To jest dla mnie istotne. Nieważne czy uchwycę je na fotografii w Sieradzu, czy gdziekolwiek indziej. Liczy się to, że na kilku skrawkach papieru zapiszą się to, co tak naprawdę kryjecie w swoich wnętrzach. Sprawdźcie sami!

Fotograf Sieradz

Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Fotograf Sieradz

Jeśli spodobało się Wam moje zdjęcia, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Napisz do mnie
tradycja zduńska wola

Tradycja Zduńska Wola


Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście…

ZOBACZ ZDJĘCIA

Podobają Ci się moje zdjęcia?

Sprawdź ofertę