Fotograf Sieradz

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to z pewnością stoisz właśnie u wrót najpiękniejszego okresu Twojego życia. Z tego miejsca, chciałbym przede wszystkim życzyć Tobie oraz Twojej drugiej połowie wiele zdrowia i wytrwałości. Mam świadomość, że właśnie teraz przed Wami rozciąga się przepiękna perspektywa wspólnego życia. Mogę wam doradzić w tym momencie tylko jedno – zatrzymajcie te piękne chwile w czasie. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Skontaktujcie się ze mną, a ja szczegółowo opiszę Wam w jaki sposób uwiecznię Wasze szczęście na kilku stronach albumu.

Pochodzę ze Zduńskiej Woli, gdzie od lat zajmuje się zawodowo fotografią. Wiele razy miałem jednak okazję fotografować w Sieradzu, przez co znam tamtejsze okolice jak własną kieszeń. Od lat wykonuję sesje fotografii ślubnej i okolicznościowej w Sieradzu, dzięki czemu robię dokładnie to co napędza mnie do działania każdego dnia.

Jak wygląda moja wizja pracy?

Przede wszystkim zwracam niesamowitą uwagę na to, czy momenty przedstawione na moich zdjęciach są szczere. Co to oznacza? Nie preferuję standardowych, pozowanych kadrów. Opieram się raczej na sporej dozie spontaniczności. Moja praca polega na tym, aby przedstawić Wasze rzeczywiste uczucia i emocje. To jest dla mnie istotne. Nieważne czy uchwycę je na fotografii w Sieradzu, czy gdziekolwiek indziej. Liczy się to, że na kilku skrawkach papieru zapiszą się to, co tak naprawdę kryjecie w swoich wnętrzach. Sprawdźcie sami!

fotograf ślubny
%fotograf zduńska wola%
fotograf zduńska wola

Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Jeśli spodobało się Wam moje portfolio, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Przedstawię swoją ofertę i moją wizję co do mojej pracy w trakcie okoliczności. Poza tym chętnie chętnie poznam Was bliżej!

Moja fotografia ślubna

reportaż ślubny

Reportaż ślubny

KLIKNIJ

fotograf ślubny

Plener ślubny

KLIKNIJ

Blog

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Tradycja Zduńskia Wola

Restauracja Tradycja Zduńska Wola Ślub Justyny i Mariusza - fotografia ślubna w Zduńskiej Woli Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście panny młodej. Ceremonia zaślubin odbyła się...

%fotograf zduńska wola%

Sesja narzeczeńska Darii i Damiana

Sesja narzeczeńska Łódź Daria i Damian - to kolejni bohaterowie mojego blogowego wpisu. Już niedługo spotkam się z nimi ponownie na ich wyśnionym ślubie. Tym razem celem naszego spotkania była sesja narzeczeńska Łódź. Główną ideą naszego spotkania było wykonanie zdjęć do fotoalbumu, który Daria i Damian wręczą swoim rodzicom, podczas...

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Biesiada Zduńskia Wola

Restauracja Biesiada Zduńska Wola Wesele Moniki i Piotrka Dlaczego uwielbiam śluby? To bardzo proste. Oprócz urodzin nie ma bardziej radosnych uroczystości. Fakt jest taki, że nie ma czegoś co bardziej ładuje moje baterie niż możliwość uwiecznienia dwójki osób w czasie zwieńczenia ich wieloletniego uczucia. Ślub Moniki i Piotrka był dla...