fbpx

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to z pewnością stoisz właśnie u wrót najpiękniejszego okresu Twojego życia. Z tego miejsca, chciałbym przede wszystkim życzyć Tobie oraz Twojej drugiej połowie wiele zdrowia i wytrwałości. Mam świadomość, że właśnie teraz przed Wami rozciąga się przepiękna perspektywa wspólnego życia. Mogę wam doradzić w tym momencie tylko jedno – zatrzymajcie te piękne chwile w czasie. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Skontaktujcie się ze mną, a ja szczegółowo opiszę Wam w jaki sposób uwiecznię Wasze szczęście na kilku stronach albumu.

Pochodzę ze Zduńskiej Woli, gdzie od lat zajmuje się zawodowo fotografią. Wiele razy miałem jednak okazję fotografować w Sieradzu, przez co znam tamtejsze okolice jak własną kieszeń. Od lat wykonuję sesje fotografii ślubnej i okolicznościowej Sieradzu, dzięki czemu robię dokładnie to co napędza mnie do działania każdego dnia.

Fotograf Sieradz:
Jak wygląda wizja mojej pracy?

Przede wszystkim zwracam niesamowitą uwagę na to, czy momenty przedstawione na moich zdjęciach są szczere. Co to oznacza? Nie preferuję standardowych, pozowanych kadrów. Opieram się raczej na sporej dozie spontaniczności. Moja praca polega na tym, aby przedstawić Wasze rzeczywiste uczucia i emocje. To jest dla mnie istotne. Nieważne czy uchwycę je na fotografii w Sieradzu, czy gdziekolwiek indziej. Liczy się to, że na kilku skrawkach papieru zapiszą się to, co tak naprawdę kryjecie w swoich wnętrzach. Sprawdźcie sami!

fotograf sieradz

Fotograf Sieradz
Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Jeśli spodobało się Wam moje zdjęcia, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia