Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa – dlaczego jest tak ważna?

Masz świetny produkt i zależy Ci na tym, aby inni również dostrzegli jego wyjątkowość? Prowadzisz biznes i chcesz pokazać światu swoją działalność i ofertę lub siebie jako eksperta? A może organizujesz wydarzenie i potrzebujesz niebanalnej relacji zdjęciowej? W osiągnięciu tych wszystkich celów pomoże Ci fotografia reklamowa.

Fotografia reklamowa – jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów – to przysłowie nigdy nie było tak trafne, jak teraz – w dobie internetu. Obecnie nikt nie ma czasu na czytanie długich tekstów, a wszyscy szukają skondensowanych treści – najlepiej właśnie w formie obrazów. Warstwa wizualna stała się niezwykle istotna, a mnogość publikowanych materiałów graficznych sprawiła, że aktualnie bardzo trudno jest wyróżnić się i zostać zauważonym.

Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa, który zadba o najwyższą jakość zdjęć, dopracuje wszystkie szczegóły i podpowie, w jaki sposób wyeksponować na fotografiach walory produktu czy też kluczowe cechy firmy.

Fotografia reklamowa, jaką mogę dla Ciebie wykonać

fotografia reklamowa

PACKSHOTY – zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe, znane również jako packshoty, służą do prezentacji produktów, przedstawienia ich cech, ale też pokazania w korzystnym świetle. Mają uwydatnić walory danego przedmiotu – zaprezentować go w atrakcyjny sposób. Packshoty wykorzystywane są w kampaniach reklamowych, na stronach internetowych, w prasie, katalogach czy na billboardach.

Packshoty muszą być wykonane w nienaganny sposób – tutaj najmniejszy drobiazg może odrywać wielką rolę. Chodzi o to, aby przykuć uwagę klienta i za pomocą perfekcyjnego zdjęcia przekonać do go zakupu wybranego produktu. Fotograf wykonujący tego rodzaju zdjęcia musi być więc kreatywny i powinien potrafić myśleć nieszablonowo. Zwrócenie uwagi odbiorcy czy wręcz zaskoczenie go za pomocą fotografii jest w tym przypadku bardzo ważne.

Jestem w stanie wykonać dla Państwa zdjęcia dowolnych produktów – cechuje mnie otwarty umysł i niekonwencjonalne podejście. Potrafię robić zdjęcia, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także sprzedają.

sesje biznesowe

SESJE BIZNESOWE

Zdjęcie – to ono często decyduje o tym, jakie wrażenie zrobimy na drugiej osobie – szczególnie wtedy, gdy widzimy kogoś po raz pierwszy właśnie na fotografii, a nie na żywo. Obecnie, gdy wiele firm skupia swoją działalność przede wszystkim w świecie online, jest to jeszcze bardziej istotne niż choćby kilka lat temu. Profesjonalne zdjęcie biznesowe może pomóc znaleźć nową pracę lub pozyskać klientów czy inwestorów. To nieodłączny element budowania wizerunku, tworzenia swojej marki osobistej.

Fotografie z sesji biznesowej przydadzą Ci się nie tylko na stronie internetowej Twojej firmy, ale także w mediach społecznościowych (choćby na biznesowym kanale LinkedIn), w portfolio czy też w CV. Zdecydowanie warto zainwestować w realizację takiej sesji, bo czasem od jednego zdjęcia może zależeć bardzo wiele.

planety 40

ZDJĘCIA EVENTOWE

Konferencje, targi, koncerty, pokazy, szkolenia, bankiety, gale, wyjazdy integracyjne – to tylko kilka okazji, podczas których warto zaangażować do współpracy fotografa eventowego. Zdjęcia z tych imprez nie tylko je udokumentują, ale mogą też później posłużyć w działaniach marketingowych czy komunikacyjnych. Są również świetnym narzędziem do kreowania pozytywnego wizerunku firmy.

Dobry fotograf eventowy powinien cechować się spostrzegawczością, kreatywnością, ale też intuicją i umiejętnością znalezienia się zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Ważne jest również indywidualne podejście – w końcu każdy event ma inny charakter i rządzi się swoimi prawami. Jeśli akurat szukasz fotografa, który przygotuje dla Ciebie profesjonalną relację zdjęciową z wydarzenia, to zapraszam do kontaktu ze mną! Pochodzę ze Zduńskiej Woli, ale realizuję zlecenie na terenie całego województwa

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Doświadczenie –> Mam za sobą wiele lat pracy jako fotograf. Zrealizowałem mnóstwo sesji, w różnych warunkach i chyba nic nie jest już w stanie mnie zaskoczyć. Moje doświadczenie pozwala mi znaleźć wyjście z każdej sytuacji i chętnie podejmuję wszelkie fotograficzne wyzwania, jakie stawiają przede mną klienci.

Dokładność –> W fotografii każdy szczegół ma ogromne znaczenie – często od jednego detalu zależy całe zdjęcie. W pracy bardzo cenię sobie dokładność i precyzję. Lubię, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Kompleksowość –> Współpracując ze mną, poczujesz się zaopiekowany od A do Z. Pomogę Ci opracować koncepcję zdjęć, zapewnię profesjonalne studio (co ważne – mobilne, więc mogę je zabrać ze sobą w dowolne miejsce), wykonam zdjęcia, a następnie zajmę się selekcją i profesjonalną obróbką.

Terminowość –> Jeśli umówimy się na jakiś termin realizacji projektu, to gwarantuję Ci, że wszystko będzie na czas. Potrafię dobrze zaplanować swoją pracę i dotrzymuję terminów – to dla mnie jeden z priorytetów.

Profesjonalizm –> Klienci cenią współpracę ze mną za wysoką jakość na każdym poziomie – zarówno jeśli chodzi o wykonanie zdjęć, jak też samą realizację usługi i kontakt. Dbam o to, żeby dostarczać najlepsze zdjęcia i zapewniać najlepszą atmosferę współpracy.

Zobacz moje przykładowe realizacje

Jeśli podoba Ci się moja fotografia
NAPISZ DO MNIE