fbpx

Plener ślubny na Jurze

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy obszar na mapie naszego kraju. Pełny magicznych miejsc, wzniesień, widoków, ruin zamków i innych atrakcji turystycznych. Wśród tych miejsc wyrasta pewna magiczna góra - Góra Zborów. Wraz z Moniką i Piotrkiem ustaliliśmy, że to będzie cel naszej wyprawy. Udaliśmy się więc na południe kraju.

Plener ślubny na Jurze

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy obszar na mapie naszego kraju. Pełny magicznych miejsc, wzniesień, widoków, ruin zamków i innych atrakcji turystycznych. Wśród tych miejsc wyrasta pewna magiczna góra – Góra Zborów. Wraz z Moniką i Piotrkiem ustaliliśmy, że to będzie cel naszej wyprawy. Udaliśmy się więc na południe kraju.

Plener ślubny na Jurze – Góra Zborów

Góra Zborów jest skalistym wniesieniem na wyżynie Częstochowskiej. Jest to istna mekka fotografów ślubnych, masowo odwiedzana również przez turystów. Wejście na nią nie jest skomplikowane, ale nie jest to też zwykły spacer. Niezbędne jest odpowiednie obuwie i przede wszystkim chęci do wspinaczki. Na jurze byłem już kilka razy i zawsze gdy tylko mogę, rekomenduję to miejsce, okraszone w dużą ilość miejsc do zdjęć oraz spektakularne zachody słońca, niezależnie od pory roku.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia
NAPISZ DO MNIE

Podziel się swoją opinią