fbpx

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to z pewnością szukasz kogoś kto zajmie się uwiecznieniem kilku najważniejszych chwil w Twoim życiu. Przede wszystkim chciałbym Wam z tego miejsca na wstępie serdecznie pogratulować! Mam świadomość, że właśnie teraz rozpoczynacie całkowicie nowy rozdział. Co mogę Wam doradzić w tym momencie? Zatrzymajmy te niepowtarzalne przeżycia w czasie! Brzmi nieprawdopodobnie? Mam tego absolutną świadomość! Jednak nie jest to tak abstrakcyjne, jak mogłoby się wydawać. Jak to zrobić? Już wyjaśniam!

Fotograf Pabianice:
Jak wygląda moja wizja fotografii ślubnej w okolicy Pabianic?

Przede wszystkim zależy mi, aby zdjęcia były jak najbardziej szczere. Co to oznacza? Z doświadczenia wiem, że ustawiane kadry nie prezentują się zbyt dobrze. Opieram się raczej na pewnej dozie spontaniczności, która wynika z tego, że pracuję jako cichy obserwator, który uwiecznia całą okoliczność. Jedynie od czasu do czasu ujawniam się na życzenie pary młodej. Jak najbardziej wykonamy kilka wspólnych fotografii, jednak zależy mi na ujęciu jak największej ilości momentów, które będą niespodziewane, a przez to w pełni naturalne. Niezwykle istotne dla mnie jest to, aby przedstawić Wasze rzeczywiste uczucia i emocje. Zdradzę wam w tym aspekcie sekret – zawsze mi się to udaje. Od tej zasady nie ma wyjątków. Zresztą przetestujcie to sami!

Fotograf Pabianice

Fotograf Pabianice
Reportaż ślubny Pabianice

Organizacja ślubu stawia przed każdą parą mnóstwo różnych dylematów i problemów do rozwiązania. Z kolei moim zadaniem jest odciążyć Was w tym zakresie pod kątem wyboru fotografa. Działam w okolicy Pabianic, jednak pochodzę ze Zduńskiej Woli, gdzie od lat zajmuje się zawodowo robieniem zdjęć. Znam tamtejsze okolice jak własną kieszeń, gdyż od wielu lat mam okazję fotografować szerokie spektrum okoliczności na terenie Pabianic i nie tylko. Miałem okazję tworzyć szereg reportaży ślubnych w Pabianicach, dzięki czemu jestem w stanie zaoferować Wam kilka urokliwych miejsc pod kątem sesji indywidualnych, a także małżeńskich.

Jeśli podoba Ci się moja fotografia