Fotograf Łask

Jeśli znalazłeś się tutaj, to z pewnością wiem, co powinienem Ci teraz powiedzieć. Gratuluję! Jesteś właśnie najszczęśliwszym człowiekiem, przed którym otwarte są wrota prowadzące do niesamowitych chwil spędzonych wspólnie z Twoją drugą połówką. Życzę wam dużo zdrowia i cieszę się razem z Wami! Na pewno poszukujesz właśnie osoby, która wykona dla Ciebie fotografię ślubną i stworzy dla Was album ze wspomnieniami. Z kolei ja zaproponuję coś więcej. Zatrzymam dla Was czas. Na czym to polega? O co chodzi? Skontaktuj się ze mną, a wyjaśnię wszystkie niezbędne szczegóły. Ponadto umówimy się na konkretny termin.

Mieszkam w Zduńskiej Woli i od lat zajmuję się fotografią na w tych okolicach. Co to oznacza? Znam te tereny jak własną kieszeń i jeśli pochodzicie nawet z Łasku, to z pewnością będę wiedział jak zagospodarować przestrzeń wokół was tak, aby podkreśliła kadry z reportażu ślubnego.

Jak widzę pracę fotografa w Łasku i poza nim?

Fotograf Łask

Przede wszystkim nie jest to dla mnie praca. Nie utożsamiam fotografii z zawodem, a z pasją. Jest to coś co absolutnie kocham i postrzegam jako ważną część samego siebie. Fotografia ślubna i okolicznościowa pozwoliła mi tak naprawdę dostrzec to co jest najważniejsze i to co sam od zawsze miałem w środku. Dlatego nieważne gdzie wykonuję fotografię czy w Sieradzu, Zduńskiej Woli, czy  w Łasku. Istotne jest to, aby uwieczniała prawdziwą istotę każdej osoby widocznej na zdjęciu. Nie preferuję ustawianych, sztucznych kadrów. Bazuję na tym co faktycznie widzę – szczęściu, radości i prawdziwych emocjach. To właśnie takie chwile zatrzymam dla Was na zawsze. Zresztą sprawdźcie to sami!

fotograf zduńska wola
tradycja zduńska wola

Tradycja Zduńska Wola


Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście…

ZOBACZ ZDJĘCIA

Podobają Ci się moje zdjęcia?

Sprawdź ofertę