Fotograf Łask

Jeśli znalazłeś się tutaj, to z pewnością wiem, co powinienem Ci teraz powiedzieć. Gratuluję! Jesteś właśnie najszczęśliwszym człowiekiem, przed którym otwarte są wrota prowadzące do niesamowitych chwil spędzonych wspólnie z Twoją drugą połówką. Życzę wam dużo zdrowia i cieszę się razem z Wami! Na pewno poszukujesz właśnie osoby, która wykona dla Ciebie fotografię ślubną i stworzy dla Was album ze wspomnieniami. Z kolei ja zaproponuję coś więcej. Zatrzymam dla Was czas. Na czym to polega? O co chodzi? Skontaktuj się ze mną, a wyjaśnię wszystkie niezbędne szczegóły. Ponadto umówimy się na konkretny termin.

Mieszkam w Zduńskiej Woli i od lat zajmuję się fotografią na w tych okolicach. Co to oznacza? Znam te tereny jak własną kieszeń i jeśli pochodzicie nawet z Łasku, to z pewnością będę wiedział jak zagospodarować przestrzeń wokół was tak, aby podkreśliła kadry z reportażu ślubnego.

Fotograf Łask

Jak widzę pracę fotografa w Łasku i poza nim?

Przede wszystkim nie jest to dla mnie praca. Nie utożsamiam fotografii z zawodem, a z pasją. Jest to coś co absolutnie kocham i postrzegam jako ważną część samego siebie. Fotografia ślubna i okolicznościowa pozwoliła mi tak naprawdę dostrzec to co jest najważniejsze i to co sam od zawsze miałem w środku. Dlatego nieważne gdzie wykonuję fotografię czy w Sieradzu, Zduńskiej Woli, czy Łasku. Istotne jest to, aby uwieczniała prawdziwą istotę każdej osoby widocznej na zdjęciu. Nie preferuję ustawianych, sztucznych kadrów. Bazuję na tym co faktycznie widzę – szczęściu, radości i prawdziwych emocjach. To właśnie takie chwile zatrzymam dla Was na zawsze. Zresztą sprawdźcie to sami!

fotograf ślubny
%fotograf zduńska wola%
fotograf zduńska wola

Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Jeśli spodobało się Wam moje portfolio, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Przedstawię swoją ofertę i moją wizję co do mojej pracy w trakcie okoliczności. Poza tym chętnie chętnie poznam Was bliżej!

Moja fotografia ślubna

reportaż ślubny

Reportaż ślubny

KLIKNIJ

fotograf ślubny

Plener ślubny

KLIKNIJ

Blog

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Tradycja Zduńskia Wola

Restauracja Tradycja Zduńska Wola Ślub Justyny i Mariusza - fotografia ślubna w Zduńskiej Woli Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście panny młodej. Ceremonia zaślubin odbyła się...

%fotograf zduńska wola%

Sesja narzeczeńska Darii i Damiana

Sesja narzeczeńska Łódź Daria i Damian - to kolejni bohaterowie mojego blogowego wpisu. Już niedługo spotkam się z nimi ponownie na ich wyśnionym ślubie. Tym razem celem naszego spotkania była sesja narzeczeńska Łódź. Główną ideą naszego spotkania było wykonanie zdjęć do fotoalbumu, który Daria i Damian wręczą swoim rodzicom, podczas...

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Biesiada Zduńskia Wola

Restauracja Biesiada Zduńska Wola Wesele Moniki i Piotrka Dlaczego uwielbiam śluby? To bardzo proste. Oprócz urodzin nie ma bardziej radosnych uroczystości. Fakt jest taki, że nie ma czegoś co bardziej ładuje moje baterie niż możliwość uwiecznienia dwójki osób w czasie zwieńczenia ich wieloletniego uczucia. Ślub Moniki i Piotrka był dla...