Fotograf Łask

Jeśli znalazłeś się tutaj, to z pewnością wiem, co powinienem Ci teraz powiedzieć. Gratuluję! Jesteś właśnie najszczęśliwszym człowiekiem, przed którym otwarte są wrota prowadzące do niesamowitych chwil spędzonych wspólnie z Twoją drugą połówką. Życzę wam dużo zdrowia i cieszę się razem z Wami! Na pewno poszukujesz właśnie osoby, która wykona dla Ciebie fotografię ślubną i stworzy dla Was album ze wspomnieniami. Z kolei ja zaproponuję coś więcej. Zatrzymam dla Was czas. Na czym to polega? O co chodzi? Skontaktuj się ze mną, a wyjaśnię wszystkie niezbędne szczegóły. Ponadto umówimy się na konkretny termin.

Mieszkam w Zduńskiej Woli i od lat zajmuję się fotografią na w tych okolicach. Co to oznacza? Znam te tereny jak własną kieszeń i jeśli pochodzicie nawet z Łasku, to z pewnością będę wiedział jak zagospodarować przestrzeń wokół was tak, aby podkreśliła kadry z reportażu ślubnego.

Fotograf Łask

Jak widzę pracę fotografa w Łasku i poza nim?

Przede wszystkim nie jest to dla mnie praca. Nie utożsamiam fotografii z zawodem, a z pasją. Jest to coś co absolutnie kocham i postrzegam jako ważną część samego siebie. Fotografia ślubna i okolicznościowa pozwoliła mi tak naprawdę dostrzec to co jest najważniejsze i to co sam od zawsze miałem w środku. Dlatego nieważne gdzie wykonuję fotografię czy w Sieradzu, Zduńskiej Woli, czy Łasku. Istotne jest to, aby uwieczniała prawdziwą istotę każdej osoby widocznej na zdjęciu. Nie preferuję ustawianych, sztucznych kadrów. Bazuję na tym co faktycznie widzę – szczęściu, radości i prawdziwych emocjach. To właśnie takie chwile zatrzymam dla Was na zawsze. Zresztą sprawdźcie to sami!

DSC_0355
karolina-bartlomiej-male-572
DSC_6628
iwona-arek-male-93
justyna-mariusz-tradycja-zdunska-wola-60
osada rybacka sereczyn
zduńska wola, fotograf ślubny, plener ślubny
DSC_1056-Edit
DSC_3678
DSC_2755
agnieszka-dariusz-male-155

Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły!

Jeśli spodobało się Wam moje portfolio, poszukujecie profesjonalnego fotografa ślubnego – zadzwońcie lub napiszcie. Umówimy się na spotkanie przy kawie lub omówimy wszystko przez telefon. Wystarczy, że opowiecie mi o swoich planach, a w wiadomości wskażecie mi termin oraz miejsce ślubu i wesela.

Przedstawię swoją ofertę i moją wizję co do mojej pracy w trakcie okoliczności. Poza tym chętnie chętnie poznam Was bliżej!

Moja fotografia ślubna

reportaż ślubny

Reportaż ślubny

KLIKNIJ

fotograf ślubny

Plener ślubny

KLIKNIJ

Blog

%fotograf zduńska wola%

Dwór Kamionacz

Niepowtarzalne miejsca i lokale w Zduńskiej Woli oraz Sieradzu - Dwór Kamionacz   Moi drodzy, postanowiłem zapoczątkować cykl postów, w których przybliżę lokale w okolicy Zduńskiej Woli i Sieradza. Przynajmniej te, które moim zdaniem są warte uwagi. Dlaczego naszedł mnie taki pomysł? W mojej pracy fotografa ślubnego mam przyjemność nieustannie...

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Tradycja Zduńskia Wola

Restauracja Tradycja Zduńska Wola Ślub Justyny i Mariusza - fotografia ślubna w Zduńskiej Woli Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście panny młodej. Ceremonia zaślubin odbyła się...

%fotograf zduńska wola%

Sesja narzeczeńska Darii i Damiana

Sesja narzeczeńska Łódź Daria i Damian - to kolejni bohaterowie mojego blogowego wpisu. Już niedługo spotkam się z nimi ponownie na ich wyśnionym ślubie. Tym razem celem naszego spotkania była sesja narzeczeńska Łódź. Główną ideą naszego spotkania było wykonanie zdjęć do fotoalbumu, który Daria i Damian wręczą swoim rodzicom, podczas...