Restauracja Tradycja Zduńska Wola

Ślub Justyny i Mariusza – fotografia ślubna w Zduńskiej Woli

Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście panny młodej. Ceremonia zaślubin odbyła się w Parafii Św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli, a zabawa w Restauracji “Tradycja” w Zduńskiej Woli. Wydawałoby się, że jest to jedna z wielu okazji, jak ich wiele. Jednak to nie miejsca piszą piękne scenariusze, a emocje towarzyszące uczestnikom zabaw. Mimo to opiszmy wszystko po kolei. Zacznijmy więc od początku. 

Fotograf w Zduńskiej Woli

Pierwsze moje kroki po przybyciu na miejsce, skierowałem na ostatnie, piąte piętro bloku na osiedlu Manhattan. Sierpień tego roku był bardzo upalny i mocno dał się we znaki nie tylko mi, ale i Parom Młodym. Ponadto goście również odczuli gorąc i nie ułatwiało to uczestniczącym w ślubach tego lata. Nie inaczej było pod koniec sierpnia, z tą różnicą jednak, że w oddali na niebie gromadziły się burzowe chmury. Wszyscy obawiali się, że ceremonię zaburzy nieprzewidziana ulewa, a otaczający nas spokój przypominał znaną ciszę przed burzą. Z mojej strony nie byłoby to coś, co z perspektywy fotografii ślubnej uważam za korzystne. Jednak całość dnia była zaplanowana na imprezę wewnątrz, więc nie musiałem obawiać się szczególnego kombinowania z kadrami w deszczowym plenerze. Kiedy wszyscy byli już gotowi, powoli bez pośpiechu udaliśmy się w stronę kościoła św. Maksymiliana.

Ceremonia ślubna i wesele

Ślub nie obszedł się bez początkowych chwil napięcia przeplatanego ze wzruszeniem, jednak wszystko to zwieńczyło radosne “tak”, które przyrzekła sobie para młoda. Piękna w takich sytuacjach jest ta świeżość i emocje przenikające się naprzemian pozytywnie u z nutką stresu. Wesele odbyło się w Restauracji Tradycja. Jest to restauracja na osiedlu domków jednorodzinnych o nazwie Nowe Miasto. 

Restauracja Tradycja posiada dwie sale. Jedna znajduje się na górze, druga natomiast na dole. Dolna gustownie udekorowane, w tradycyjnym, staropolskim stylu podkreślała idealnie atmosferę uroczystości. Z pewnością zaletą była pewna kameralność, gdyż sala zdolna była pomieścić ograniczoną ilość gości. U góry została przygotowana sala w zupełnie innej stylistyce. Swoimi zdolnościami i kreatywnością popisały się na niej dekoratorki sal, które stworzyły oryginalne wnętrze dla gości i pary młodej. Tego dnia pięknego przystrojenia dokonała firma Decor&Style. Dekoracje są czymś dającym nam fotografom mnóstwo możliwości. Powodują one, że zdjęcia z wielu uroczystości okazują się wręcz niepowtarzalne. Wierzę, że i tym razem tak było. Zresztą sprawdźcie i oceńcie sami! 

DJ: How Tour Studio

%fotograf zduńska wola%