fbpx

Fotografia ślubna

fotografia ślubna

Fotografia ślubna:
Chwile zatrzymane na zawsze to prawdziwa wartość

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia pary młodej, jej gości oraz detali takich jak suknia czy obrączki. To przede wszystkim sztuka zatrzymywania w kadrze niesamowitych emocji, które są wówczas obecne – radości, wzruszenia czy miłości. Piękno tego dnia tworzą ludzie i ich przeżycia. Niestety ludzka pamięć jest ulotna, a po kilku latach trudno już przypomnieć sobie wyjątkowy błysk w oku najszczęśliwszej w swoim życiu panny młodej, czułe spojrzenie oczarowanego nią przyszłego męża czy wzruszonych jak nigdy przedtem rodziców i dziadków.

Fotograf ślubny pozwoli Wam zatrzymać te wspomnienia na długie lata – nie tylko dla Was, ale też dla Waszych najbliższych. Oglądając moje zdjęcia, nawet po upływie wielu lat, cofniecie się w czasie do tego wyjątkowego dnia i znów poczujecie wszystko to, co wtedy. To będzie najpiękniejsza pamiątka – wyjątkowy i bezcenny prezent, który sami sobie podarujecie.

Inspirują mnie wyłącznie w pełni spontaniczne i naturalne emocje.

fotograf slubny

Reportaż ślubny

Ślubny fotoreportaż rozpoczyna się jeszcze przed samą ceremonią zaślubin. Ważne jest, aby fotograf towarzyszył Wam od początku, na każdym etapie tego szczególnego dnia, by uchwycić wszystkie najważniejsze momenty – począwszy od przygotowań i błogosławieństwa, przez samą właściwą ceremonię, a skończywszy na przyjęciu weselnym.

Jako fotograf ślubny jestem z Wami podczas każdej z tych chwil. W trakcie pracy dbam o komfort pary młodej oraz jej gości – staram się być niewidoczny i dyskretny. Dzięki temu mogę uchwycić Wasze prawdziwe emocje, a fotografie zachowują naturalne piękno tego szczególnego dnia.

Przygotowałem dla Was dwa podstawowe pakiety fotoreportażu ślubnego. Jeśli będziecie mieć do nich jakieś pytania lub chcecie otrzymać indywidualną ofertę – zapraszam do kontaktu.

Plener ślubny

Romantyczna sceneria nad wodą, urokliwy, stary zamek czy miejski klimat szklanych biurowców? A może macie jeszcze inną wizję swojego ślubnego pleneru? Zorganizuję dla Was sesję ślubną, która będzie nie tylko pamiątką na całe życie, ale też niezapomnianą przygodą.

Zawsze staram się, aby zdjęcia oddawały prawdziwy charakter i temperament pary młodej. Stawiam na naturalność i autentyczność i jednocześnie wspólnie z Wami tworzę kreatywne i niepowtarzalne pomysły na fotografie. Zdjęcia opowiadają Waszą prawdziwą historię. Sięgając po nie po latach, poczujecie się, jakbyście wsiedli do wehikułu czasu i cofnęli się do tego dnia.

Skontaktujcie się ze mną i opowiedzcie o Waszej wymarzonej ślubnej sesji plenerowej. Przygotuję dla Was indywidualną ofertę i razem zrealizujemy tę wyjątkową sesję zdjęciową – zatrzymamy Waszą historię w fotograficznych kadrach.

sesja slubna

Fotografia ślubna

Fotoreportaż z całego dnia – przygotowania, błogosławieństwo, ślub i wesele.
do 12 godzin pracy (max do godz. 1:00)
120 wydrukowanych odbitek w rozmiarze 15x23cm dostarczonych w drewnianym, rustykalnym pudełku + pendrive.
500 zdjęć po autorskiej obróbce zapisanych na pendrive.
Galeria online na hasło dla bliskich i znajomych.
Dojazd w dniu ślubu do 100 km w cenie.

Dodatkowo płatne: Plener ślubny, sesja narzeczeńska, poprawiny.

Opinie

Z usług Krzysztofa korzystaliśmy przy okazji naszego ślubu. Dzięki niemu mamy przepiękną pamiątkę tego ważnego dnia. Krzysztof wykonał cudne zdjęcia! Żadne z nich nie jest sztucznie pozowane. Krzysztof wręcz niezauważalnie pojawiał się we wszystkich ważnych momentach, które doskonale uchwycił swoim aparatem. Jest niesamowicie kreatywny i pomysłowy. Wiele zdjęć, które finalnie zobaczyliśmy, zaskoczyło nas samych i to oczywiście pozytywnie.

malgorzata mariusz

Małgorzata i Mariusz

Gorąco polecam! Krzysiek bardzo sympatyczny, kreatywny i przemiły. A zdjęcia robi po prostu świetne! Zawsze marzyła nam się zimowa sesja i Krzysiek spełnił nasze marzenie z pięknym efektem końcowym. A zdjęcia z reportażu ślubnego oraz z pleneru wyszły jak z bajki, nie można się napatrzeć.

Z całego serca polecam

dp 45

Dominika i Piotr

Zdecydowanie polecamy usługi Krzysztofa. Jego portfolio wywarło na nas ogromne wrażenie, dlatego decyzja o wyborze Krzysztofa na naszego fotografa była dla nas dość oczywista. Mimo wszystko zdjęcia, które otrzymaliśmy po naszym ślubie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Są oryginalne, klimatyczne i przede wszystkim widać na nich wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu.

Na szczególną uwagę zasługuje również współpraca z Krzyśkiem w samym dniu ślubu – tak zaangażowanego fotografa nie widziałam nigdy w życiu. Nie jest to tylko nasza opinia, ale również opinia naszych gości. Nasze zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko, a kontakt z Krzysztofem był zawsze bez zarzutu. Sesja plenerowa w wykonaniu Krzysztofa to samo złoto, wraz z mężem kochamy te zdjęcia i dziękujemy za tak cudowną pamiątkę na całe życie. Coś czuję, że pewnie nie raz się jeszcze spotkamy 😉

fotograf w kosciele

Aleksandra i Jarosław

SPRAWDŹ WIĘCEJ OPINII

Jeśli podoba Ci się moja fotografia