fbpx

Willa Impresja Pabianice – Wesele Sylwii i Damiana

Gdyby to był maj, z pewnością rozpocząłbym ten post od opisu pięknej, wiosennej aury, ciepłej pogody, kwitnących kwiatów. Niestety majowe plany weselne Sylwii i Damiana zostały pokrzyżowane przez koronawirusa...

Willa Impresja Pabianice – Wesele Sylwii i Damiana

Gdyby to był maj, z pewnością rozpocząłbym ten post od opisu pięknej, wiosennej aury, ciepłej pogody, kwitnących kwiatów. Niestety majowe plany weselne Sylwii i Damiana zostały pokrzyżowane przez koronawirusa.

Pięć miesięcy później zastał nas pochmurny dzień, ale temperatura utrzymała się jeszcze w przyjemnych okolicach. Moja Para Młoda postanowiła, że reportaż rozpoczniemy pod kościołem.

Parafia NMP w Pabianicach Fotograf Ślubny Pabianice

Kościół NMP w Pabianicach zachwyca pod każdym względem. Ogromne, wysokie wnętrza zachwycają po przekroczeniu progu świątyni. Kościół ładnie wychodzi na zdjęciach a co najważniejsze dla fotografa, w środku jest jasno, a niewątpliwie najjaśniejszym elementem kościoła był ksiądz prowadzący ceremonię, który wywarł na mnie ogromne wrażenie już podczas naszej pierwszej rozmowy. Uśmiechnięty, ciepły i z poczuciem humoru ksiądz miał wpływ nie tylko na komfort mojej pracy, ale również na spokój Pary Młodej.

Po mszy udaliśmy się do Willi Impresja, która mieściła się nieopodal kościoła.

Willa Impresja Pabianice

Po przyjeździe Willa Impresja przywitała nas eleganckimi i stylowymi wnętrzami. To przestronne miejsce wydaje się być świetnym miejscem na wesele. Po przywitaniu Sylwii i Damiana chlebem i solą nadszedł czas na obiad, a po nim pierwszy taniec. Po najważniejszych punktach przyszedł czas na pierwszy wypoczynek. Goście mieli możliwość wyjścia na zewnątrz, usiąść przy kawie, porozmawiać, napawać się pięknym ogrodem i sprzyjającą pogodą. Plusem takich miejsc jest to, że goście mają wybór co chcą robić. Ci, którzy uwielbiają weselne przyjęcia, swoją energię pożytkują w tańcu, a Ci bardziej rozmowni, znajdują miejsce na zewnątrz.

Na parkiecie tego wieczora nad muzyką panował DJ Marco

Zapraszam do obejrzenia zdjęć. A jeśli planujesz swoje wesele, napisz do mnie

Podziel się swoją opinią