fbpx

Dwór Kamionacz

Pracując jako fotograf ślubny, poznaję wiele pięknych miejsc, w których nowożeńcy organizują zarówno skromne ślubne przyjęcia, jak i ogromne wesela na kilkaset osób. Wykonując zdjęcia, mogę uważnie przyjrzeć się architekturze danego budynku, jego otoczeniu, wszelkim elementom i detalom – słowem poznać dokładnie każdą lokalizację, poczuć jej klimat i wyjątkowy styl.

Dwór Kamionacz – urokliwe miejsce na niezapomniane przyjęcie weselne.

Niepowtarzalne miejsca i lokale w Zduńskiej Woli i Sieradzu.

Pracując jako fotograf ślubny, poznaję wiele pięknych miejsc, w których nowożeńcy organizują zarówno skromne ślubne przyjęcia, jak i ogromne wesela na kilkaset osób. Wykonując zdjęcia, mogę uważnie przyjrzeć się architekturze danego budynku, jego otoczeniu, wszelkim elementom i detalom – słowem poznać dokładnie każdą lokalizację, poczuć jej klimat i wyjątkowy styl.

Miałem okazję fotografować już w wielu lokalach na terenie Zduńskiej Woli, Sieradza, Pabianic czy Łodzi. Postanowiłem więc, że swoimi spostrzeżeniami na temat poszczególnych miejsc będę dzielił się na blogu. Być może komuś pomogą one w podjęciu decyzji o wyborze idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele?

Dwór Kamionacz

Dwór Kamionacz

Dwór Kamionacz położony około 15 km od Sieradza to pierwsze miejsce, które chciałby Wam opisać. Już od pierwszej chwili wywołuje niesamowite wrażenie – jest niezwykle klimatyczne i urokliwe.

Dwór Kamionacz powstał w XIX wieku, ale jego współczesna historia rozpoczęła się w roku 2010. Wtedy to na terenie parku otworzono pensjonat i restaurację, które są obecnie tak chętnie wybierane przez nowożeńców.

Malowniczy park

Sam park ma powierzchnię aż pięciu hektarów. To idealne miejsce na długi, romantyczny spacer, ale również plenerową ślubną sesję zdjęciową. Znajduje się tam mnóstwo zieleni i starych, pięknych drzew, są tam malownicze stawy, a także romantyczny, drewniany pomost. To sprawia, że na terenie parku można stworzyć wiele niepowtarzalnych kadrów, które z pewnością Was zachwycą.

Wyjątkowa Sala Plenerowa

Sala Plenerowa, którą chciałby Wam przybliżyć, to natomiast zupełnie nowy obiekt na terenie Dworu Kamionacz. Położna jest właśnie na tle wspomnianego parku, dzięki czemu jej przeszklone, oranżeryjne ściany zapewniają niesamowite widoki. Wewnątrz dominują natomiast jasne kolory – biel i różne odcienie beżu. Z jednej strony same w sobie są idealną ozdobą, a z drugiej umożliwiają indywidualną dekorację sali, ponieważ stanowią spójne tło dla wszelkich dodatków.

Sala Plenerowa jest bardzo przestronna i może pomieścić nawet 220 osób. Do wyboru są stoły prostokątne oraz okrągłe. Można również swobodnie rozmieścić na sali bufety tematyczne z zimnymi przekąskami. Przestrzeń można więc zaaranżować w dowolnej konwencji, w zależności od indywidualnych życzeń nowożeńców. Każda para młoda może dostosować wygląd sali do swoich oczekiwań i tym samym stworzyć zarówno romantyczny, baśniowy klimat, jak i elegancki, szykowny wystrój. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku wyobraźnia.

Profesjonalna obsługa

Właściciele Dworu Kamionacz dołożyli wszelkich starań, aby nowożeńcy i ich goście czuli się tutaj wyjątkowo. Szef kuchni dba o doznania smakowe i estetyczne na najwyższym poziomie, łącząc staropolski smak potraw z ich nowoczesną prezentacją. Z kolei o komfort i wygodę uczestników zabawy troszczy się obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Na terenie Dworu Kamionacz mieści się również pensjonat, w którym jest 16 pokoi mogących pomieścić 50 osób. Przyjezdni goście mają więc gdzie w spokoju wypocząć po udanej zabawie.

Dlaczego właśnie Dwór Kamionacz?

Ceremonia ślubna oraz wesele to wyjątkowe przeżycie, dlatego warto w pełni świadomie wybrać miejsce, które pozwoli Wam zorganizować ten dzień tak, jak go sobie wymarzyliście, odpowie na Wasze wszystkie oczekiwania i potrzeby. Jestem przekonany, że dla wielu osób takim miejscem będzie właśnie Dwór Kamionacz.

Znajdziecie tutaj elegancję, klasę i tradycję, a to wszystko w towarzystwie niezwykle klimatycznej, magicznej atmosfery. Przyjęcie weselne w Dworze Kamionacz z pewnością na długie lata zapadnie w pamięć zarówno nowożeńców, jak i wszystkich ich gości.

Fotograf na ślub

Jeżeli planujecie właśnie swój ślub oraz wesele i wybraliście Dwór Kamionacz na miejsce przyjęcia, to serdecznie zachęcam Was do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej. Dlaczego warto współpracować akurat ze mną? Przede wszystkim świetnie znam to miejsce – Dwór Kamionacz nie ma przede mną tajemnic. Wiem, które miejsca będą stanowić idealne tło dla Waszych ujęć oraz potrafię tak uchwycić kadry, by wyeksponować wszystkie, nawet najmniejsze detale, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą olśniewające. Wspólnie przeniesiemy ten baśniowy klimat na Wasze fotografie!

Podziel się swoją opinią