fbpx

Sesja narzeczeńska Łódź

Sesja narzeczeńska Łódź

Daria i Damian – to kolejni bohaterowie mojego blogowego wpisu. Już niedługo spotkam się z nimi ponownie na ich wyśnionym ślubie. Tym razem celem naszego spotkania była sesja narzeczeńska Łódź. Główną ideą naszego spotkania było wykonanie zdjęć do fotoalbumu, który Daria i Damian wręczą swoim rodzicom, podczas podziękowań na weselu. Miejscem, w którym wykonana została sesja narzeczeńska był Park Julianowski w Łodzi.

sesja narzeczeńska Łódź

Sesja narzeczeńska Łódź
Park Julianowski

Park Julianowski położony jest w Łodzi, a dokładniej w centralnej części dzielnicy Bałuty, nieopodal ulicy Zgierskiej. To rozległy zielony teren, na którym jest wszystko, czego fotograf ślubny potrzebuje do wykonania romantycznych zdjęć, którymi przecież powinna się charakteryzować sesja narzeczeńska. Woda, las, wzniesienia, ciekawe obiekty architektoniczne jak amfiteatr i altana.  Blask zachodzącego słońca rozpościera przed oczami ferie barw, która sprawia, że Park Julianowski staje się miejscem magicznym.

To idealne miejsce na spacery, a sesja narzeczeńska ze mną to właśnie wspólny spacer, na którym rozmawiamy o Was, o tym, co lubicie, jak się poznaliście, jakie są wasze marzenia. Przy okazji robimy zdjęcia. Lubie naturalne zachowania i spontaniczne reakcje. Kiedy czujecie się dobrze i swobodnie, przytuleni trzymając się za ręce, patrzycie sobie prosto w oczy. Ja niezauważony przemykam między Wami uchwycając te ulotne momenty. W takich zdjęciach czuje się najlepiej. Uwielbiam pracować światłem i cieniem, wydobywając ukryte kontrasty.

Uważam, że sesja narzeczeńska jest bardzo ważnym i wartym uwagi zdarzeniem, na którym fotograf ślubny może Was poznać, nawiązać dobre relacje. Wy możecie oswoić się z aparatem a przy okazji dobrze się bawić. Wtedy na ślub przyjeżdżam już jako Krzysiek, którego już znacie, a nie jako Pan Fotograf.

Daj znać w komentarzu, czy masz ulubione miejsce, w którym może odbyć się piękna sesja narzeczeńska? A może to właśnie Park Julianowski w Łodzi?

Jeśli podoba Ci się moja fotografia
NAPISZ DO MNIE

Podziel się swoją opinią