fbpx

Złota Podkowa Szadek

Natalia i Daniel – tym razem to oni będą głównymi bohaterami kolejnej ślubnej historii, którą chcę Wam opowiedzieć. Sympatyczni, uśmiechnięci i szaleńczo zakochani – tak w skrócie można opisać tę młodą parę.

Złota Podkowa Szadek
Wesele Natalii i Daniela w Sali Złota Podkowa w Szadku

Natalia i Daniel – tym razem to oni będą głównymi bohaterami kolejnej ślubnej historii, którą chcę Wam opowiedzieć. Sympatyczni, uśmiechnięci i szaleńczo zakochani – tak w skrócie można opisać tę młodą parę. A jak wyglądały ich ślub i wesele? Myślę, że zarówno państwa młodych, jak i wszystkich zaproszonych gości jeszcze przez wiele dni po tym wieczorze bolały nogi od szaleństw na parkiecie. Z pewnością będą mieli co wspominać. Zapraszam Was do lektury krótkiej relacji i oczywiście do oglądania zdjęć

Ślub w kościele w Szadku

Tego dnia pogoda była jak na zamówienie. Bezchmurne niebo, ciepłe promienie słoneczne i zero deszczu. Ucieszyło mnie to podobnie jak parę młodą, bo dobra pogoda z pewnością znacznie ułatwia pracę fotografa.

Ślub Natalii i Daniela odbył się w kościele w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Jakuba Apostoła w Szadku. Wnętrze kościoła jest dość jasne, co także sprzyja fotografowaniu. Jak zawsze skupiłem się na tym, by z jednej strony uchwycić wszystkie najważniejsze momenty uroczystości, a z drugiej strony wykonać także kilka kreatywnych i rzadko spotykanych zdjęć. Tym razem postanowiłem „zakraść się” do bocznej nawy i zrobić kilka fotografii „z ukrycia” niczym wytrawny paparazzi. Ten zabieg dał bardzo ciekawy efekt i sprawił, że zdjęcia są ciekawe i tajemnicze. Udało mi się także uchwycić wyjście młodej pary z kościoła. Tam czekali już na nich przyjaciele z tubami z kolorowymi serpentynami. Autentyczny zachwyt Natalii na zdjęciu zdecydowanie zachwyca i wywołuje uśmiech na twarzy oglądającego, prawda?

Wesele w Sali Złota Podkowa w Szadku
Złota Podkowa Szadek

To był deszczowy dzień, więc gdy tylko dojechaliśmy na miejsce ślubu, szybko weszliśmy do kościoła. Sama uroczystość zaślubin była bardzo wzruszająca, ale też wyjątkowa. Rzadko widuje się księdza, który na ołtarzu podczas mszy sam sięga po gitarę, gra i śpiewa pieśni. Raczej oglądamy to gdzieś w amerykańskich filmach, a nie w naszych kościołach, więc wszyscy goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Dla mnie również był to nietypowy widok, choć miałem okazję fotografować już wiele takich uroczystości.

Wesele w eleganckiej sali Złota Podkowa
Złota Podkowa Szadek

Po uroczystości zaślubin wszyscy przenieśliśmy się do sali Złota Podkowa w Szadku. Jest to bardzo znana sala znajdująca się pobliżu Zduńskiej Woli. Ciekawostką dotyczącą tej niewielkiej miejscowości jest między innymi to, że właśnie stąd pochodzi Marek Niedźwiecki, legenda radiowej Trójki, obecnie związany z Radiem 357.

Wróćmy jednak do Złotej Podkowy. Elegancka sala już od progu zachwycała swoim wystrojem. Za wyjątkowe dekoracje zarówno w kościele, jak i na sali odpowiadała firma dekoratorska Decor and Styl, która trzeba przyznać – spisała się na medal. Imponująca była przede wszystkim ścianka umieszczona za parą młodą. Była ozdobiona prawdziwymi roślinami, które utworzyły zielone, liściaste tło. Dodatkowo zawieszono tam także kurtynę świetlną, która dawała nastrojowe, ciepłe światło. I chyba najważniejszy element tej ścianki, czyli napis, który wymyślili Natalia i Daniel – „Z Tobą chcę oglądać świat”. To wyjątkowo piękne, choć niebezpośrednie wyznanie miłości. Na wszystkich stołach znajdowały się natomiast rustykalne dekoracje – świeczki w słoiczkach zdobionych jutowym sznurkiem, podstawki z plastrów drewna, a także ususzone gałązki roślin.

Natalia i Daniel ze wszystkimi rozmawiali, wiele tańczyli i po prostu doskonale się bawili, co przełożyło się także na świetne humory gości, którzy do rana szaleli na parkiecie. Można śmiało stwierdzić, że parkiet sali Złota Podkowa w Szadku wręcz płonął  To wszystko dzięki fantastycznej oprawie muzycznej, o którą zadbał DJ Danek. Widać było, że wszystkim nogi same rwały się do tańca.

Podczas tego wieczoru goście mogli wziąć udział także w licznych weselnych zabawach, które umilały ten wieczór i bawiły do łez. Nie zabrakło również toastów za zdrowie i szczęście pary młodej.

Mam nadzieję, że Natalia i Daniel swoją nową drogę życia będą mieli równie doskonałą, jak doskonałe były ich ślub i wesele – tego im właśnie z całego serca życzę.

Jeśli ktoś z Was planuje właśnie swój ślub i wesele i rozgląda się w poszukiwaniu fotografa, który uwieczni ten szczególny dzień, to serdecznie zachęcam do kontaktu i współpracy. Na stronie znajdziecie także wiele zdjęć, na których zobaczycie efekty moich pracy. Zapewniam natomiast, że do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i staram się, by wszystkie zdjęcia były wyjątkowe i idealnie odpowiadały na oczekiwania pary młodej. Chętnie opowiem więcej o tym, jak na co dzień pracuję. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zakładki Kontakt

Sala: Złota Podkowa Szadek

Jeśli podoba Ci się moja fotografia
NAPISZ DO MNIE

Podziel się swoją opinią