Reportaż ślubny

Wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju fotografia ślubna

Reportaż ślubny to najpiękniejsze chwile zawieszone w czasie. Zatrzymam dla was na zawsze chwile przepełnione szczęściem, miłością i wzruszeniem. To właśnie te emocje uwiecznione na rolce aparatu, motywują mnie do codziennej pracy. Tego typu momenty sprawiają, że pracę fotografa ślubnego wykonuję z pełną pasją i zaangażowaniem. Uwielbiam naturalne, niezaplanowane kadry, nieoczekiwane chwile, które zaskakują nas wszystkich. Fotografuję ludzi takimi, jakimi są.

Zdjęcia ślubne pełne emocji, szczęścia i miłości w obrębie pięknych kadrów. Uwieczniam Wasze najważniejsze chwile w niepowtarzalny sposób. Odkryj moją wyjątkową fotografię ślubną.

Reportaż ślubny – zachowaj na zawsze ulotne momenty

Poszukujesz osoby, która podkreśli najpiękniejsze chwile w Twoim życiu? Pragnę zaprosić Cię do współpracy w zakresie fotografii okolicznościowej. W każdym zleceniu zostawiam niewielki fragment siebie. Mam bardzo osobisty stosunek do każdego zdjęcia, które wykonuję. Pozostawiam autorski pierwiastek, tak aby reportaż ślubny były nie tylko estetyczne, przekazywał emocje, ale i opowiadał historię. Wyszukuję i uwieczniam niestandardowe kadry, łącząc jednocześnie światło zastane ze światłem błyskowym. W każde moje działanie wkładam maksimum moich umiejętności i profesjonalizmu. Pozwala mi to zatrzymywać w czasie szczęście. Nie pozwolę, by umknął Ci jakikolwiek jego fragment!

Zdjęcia ślubne to wehikuł do podróży w czasie

Reportaże, które kreuję są czymś więcej niż tylko obrazkiem. Stanowią namacalne źródło wydarzeń z przeszłości. Dają one świadectwo miłości i sposobu, w jaki została ona potwierdzona węzłem małżeńskim. Fotografie ślubne to cudowna machina napędzana ładunkiem emocjonalnym, która umożliwia powrót w czasie. Migawki z życia wprawiają w ruch koła zębate wehikułu obleczonego w obrazy zapisane na kartach reportażu ślubnego.
Pragnę, aby moje zdjęcia prowadziły do refleksji i pozwalały rozjaśnić szarość codzienności. Nie jestem wyłącznie fotografem – zajmuje się również uwiecznianiem eventów i fotografią okolicznościową. W zakresie tej dziedziny wykonuję zdjęcia rodzinne, portretowe, sesje narzeczeńskie, dla pań w ciąży oraz dla ich przyszłych dzieci. Zatrzymam w czasie zarówno małe, jak i wielkie wydarzenia. Stawiam jedynie na naturalność i nieustawiane sztucznie kadry. Wykreujmy wspólnie Twój mały wehikuł do skoków w przeszłość!

magda-wojtek-male-105
agnieszka-dariusz-male-155
DSC_0355
karolina-bartlomiej-male-184
karolina-bartlomiej-male-369
justyna-mariusz-tradycja-zdunska-wola-55
DSC_1294
DSC_1303
justyna-mariusz-tradycja-zdunska-wola-60
justyna-mariusz-tradycja-zdunska-wola-19

Moja fotografia ślubna

reportaż ślubny

Reportaż ślubny

KLIKNIJ

fotograf ślubny

Plener ślubny

KLIKNIJ

Blog

%fotograf zduńska wola%

Dwór Kamionacz

Niepowtarzalne miejsca i lokale w Zduńskiej Woli oraz Sieradzu - Dwór Kamionacz   Moi drodzy, postanowiłem zapoczątkować cykl postów, w których przybliżę lokale w okolicy Zduńskiej Woli i Sieradza. Przynajmniej te, które moim zdaniem są warte uwagi. Dlaczego naszedł mnie taki pomysł? W mojej pracy fotografa ślubnego mam przyjemność nieustannie...

%fotograf zduńska wola%

Restauracja Tradycja Zduńskia Wola

Restauracja Tradycja Zduńska Wola Ślub Justyny i Mariusza - fotografia ślubna w Zduńskiej Woli Justyna i Mariusz na co dzień są mieszkańcami Wrocławia. Justyna jednak pochodzi ze Zduńskiej Woli. Z tego względu oboje postanowili, że zorganizują swój ślub, a potem wesele w rodzinnym mieście panny młodej. Ceremonia zaślubin odbyła się...

%fotograf zduńska wola%

Sesja narzeczeńska Darii i Damiana

Sesja narzeczeńska Łódź Daria i Damian - to kolejni bohaterowie mojego blogowego wpisu. Już niedługo spotkam się z nimi ponownie na ich wyśnionym ślubie. Tym razem celem naszego spotkania była sesja narzeczeńska Łódź. Główną ideą naszego spotkania było wykonanie zdjęć do fotoalbumu, który Daria i Damian wręczą swoim rodzicom, podczas...