Reportaż ślubny
Wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju fotografia ślubna

Reportaż ślubny to najpiękniejsze chwile zawieszone w czasie. Zatrzymam dla was na zawsze chwile przepełnione szczęściem, miłością i wzruszeniem. To właśnie te emocje uwiecznione na rolce aparatu, motywują mnie do codziennej pracy. Tego typu momenty sprawiają, że pracę fotografa ślubnego wykonuję z pełną pasją i zaangażowaniem. Uwielbiam naturalne, niezaplanowane kadry, nieoczekiwane chwile, które zaskakują nas wszystkich. Fotografuję ludzi takimi, jakimi są.

Zdjęcia ślubne pełne emocji, szczęścia i miłości w obrębie pięknych kadrów. Uwieczniam Wasze najważniejsze chwile w niepowtarzalny sposób. Odkryj moją wyjątkową fotografię ślubną.

Krzysztof Szewczyk

Zachowaj na zawsze ulotne momenty

Poszukujesz osoby, która podkreśli najpiękniejsze chwile w Twoim życiu? Pragnę zaprosić Cię do współpracy w zakresie fotografii okolicznościowej. W każdym zleceniu zostawiam niewielki fragment siebie. Mam bardzo osobisty stosunek do każdego zdjęcia, które wykonuję. Pozostawiam autorski pierwiastek, tak aby reportaż ślubny były nie tylko estetyczne, przekazywał emocje, ale i opowiadał historię. Wyszukuję i uwieczniam niestandardowe kadry, łącząc jednocześnie światło zastane ze światłem błyskowym. W każde moje działanie wkładam maksimum moich umiejętności i profesjonalizmu. Pozwala mi to zatrzymywać w czasie szczęście. Nie pozwolę, by umknął Ci jakikolwiek jego fragment!

wesele we wroclawiu91

Zdjęcia ślubne to wehikuł do podróży w czasie

Reportaże, które kreuję są czymś więcej niż tylko obrazkiem. Stanowią namacalne źródło wydarzeń z przeszłości. Dają one świadectwo miłości i sposobu, w jaki została ona potwierdzona węzłem małżeńskim. Fotografie ślubne to cudowna machina napędzana ładunkiem emocjonalnym, która umożliwia powrót w czasie. Migawki z życia wprawiają w ruch koła zębate wehikułu obleczonego w obrazy zapisane na kartach reportażu ślubnego.
Pragnę, aby moje zdjęcia prowadziły do refleksji i pozwalały rozjaśnić szarość codzienności. Nie jestem wyłącznie fotografem – zajmuje się również uwiecznianiem eventów i fotografią okolicznościową. W zakresie tej dziedziny wykonuję zdjęcia rodzinne, portretowe, sesje narzeczeńskie, dla pań w ciąży oraz dla ich przyszłych dzieci. Zatrzymam w czasie zarówno małe, jak i wielkie wydarzenia. Stawiam jedynie na naturalność i nieustawiane sztucznie kadry. Wykreujmy wspólnie Twój mały wehikuł do skoków w przeszłość!

Jeśli podoba Ci się moja fotografia
NAPISZ DO MNIE