Zdjęcia ślubne to pamiątka, do której będziecie wracać przez długie lata. Nie tylko Wy, ale także wasze dzieci, wnuki, a może nawet dalsze pokolenia. Warto zadbać o to, aby to niezwykle ważne wydarzenie uhonorować fotografiami, które będą w stanie wiernie oddać emocje i atmosferę całego wydarzenia. Stworzony przeze mnie reportaż ślubny będzie wyróżniać się głębią pokazywanych uczuć, wyczuciu chwili, w porę uchwyconych spontanicznych emocji.

OFERTA

W skład oferty ślubnej wchodzą

null

Przygotowania

null

Ślub

null

Wesele

null

Plener

  • Fotoreportaż z całego dnia (przygotowanie, błogosławieństwo, ślub, wesele do godziny 1.00)
  • Od 400 do 600 zdjęć na pendrive
  • Piękne, ręcznie robione, rustykalne pudełko na zdjęcia, pachnący leśny wkład i pendrive gałązka
  • 100 wydrukowanych odbitek w rozmiarze 15×23, które sami wybierzecie spośród 400/600 zdjęć elektronicznych
  • Galerię internetową na hasło, z możliwością oznaczenia zdjęć do druku

PLENER

Myśląc o ślubie, nie sposób zapomnieć o sesji plenerowej. Już samo uczestnictwo w niej może być dla młodej pary dobrą zabawą i sposobem na relaks. W mojej pracy robię wszystko, byście poczuli się zrelaksowani, a nasza współpraca była swobodna, komfortowa, a emocje spontaniczne. Dzięki temu pozytywne uczucia wyemitowane podczas sesji plenerowej będą później widoczne na zdjęciach.

Sesja plenerowa jest realizowana przez fotografa we współpracy z parą ślubną. W prawdzie ważny jest wybór odpowiedniej scenerii, która zapewni niepowtarzalne tło, ale równie ważna jest znajomość poprawnej postawy, ułożenia dłoni, delikatnych dotknięć.