FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Zdjęcia ślubne to pamiątka, do której będziecie wracać przez długie lata. Nie tylko Wy, ale także wasze dzieci, wnuki, a może nawet dalsze pokolenia. Warto zadbać o to, aby to niezwykle ważne wydarzenie uhonorować fotografiami, które będą w stanie wiernie oddać emocje i atmosferę całego wydarzenia. Stworzony przeze mnie reportaż ślubny będzie wyróżniać się głębią pokazywanych uczuć, wyczuciu chwili, w porę uchwyconych  spontanicznych emocji.

 

 

PLENER

 

Myśląc o ślubie, nie sposób zapomnieć o sesji plenerowej. Już samo uczestnictwo w niej może być dla młodej pary dobrą zabawą i sposobem na relaks. W mojej pracy robię wszystko, byście poczuli się zrelaksowani, a nasza współpraca była swobodna,  komfortowa, a emocje spontaniczne. Dzięki temu pozytywne uczucia wyemitowane podczas sesji plenerowej będą później widoczne na zdjęciach.

Sesja plenerowa jest realizowana przez fotografa we współpracy z parą ślubną. W prawdzie ważny jest wybór odpowiedniej scenerii, która zapewni niepowtarzalne tło, ale równie ważna jest znajomość poprawnej postawy, ułożenia dłoni, delikatnych dotknięć.

 
 • Krzyś zrobił przepiękne zdjęcia ważnego dla nas wydarzenia, chrztu św. naszej córeczki, wszystkie emocje złapane na zdjęciach. przepiękne, jesteśmy zachwyceni, polecamy serdecznie
  Anna Potrzebny
 • Polecam:) Krzysiek przygotowany i zaangażowany w pracę podczas wykonywania zdjęć produktowych, które Mu zleciliśmy. Pełen profesjonalizm. Entuzjazm, rzetelność i chęć działania Efekt spełnił nasze oczekiwania w 100 %.
  Sylwia Bulenger
 • Bardzo polecam! Miło, profesjonalnie z odpowiednim podejściem! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy każdemu, kto chce mieć piękną pamiątkę
  Ewelina Czerwińska
 • Pełen profesjonalizm i ogromna kreatywność. Zdjęcia piękne
  Karolina Ciesiołkiewicz

Jestem profesjonalistą

Moja obecność na ślubie i weselu nie wpływa na zachowanie gości. Dzięki możliwości zachowania dystansu i obserwacji całego wydarzenia, potrafię dyskretnie i umiejętnie dostrzegać wszelkie szczegóły. W efekcie otrzymacie najlepsze ujęcia i kadry.

 

 

Przygotowania

Oferta ślubna zawiera także możliwość uwiecznienia na zdjęciach przygotowań do ślubu oraz błogosławieństwa. Takie zdjęcia mają zazwyczaj osobisty i emocjonalny charakter. Często niezaplanowane sytuacje, które nadadzą całej fotorelacji ślubnej jeszcze większej autentyczności i dodatkowego uroku.