Fotograf ślubny Oferta

Zdjęcia ślubne to pamiątka, do której będziecie wracać przez długie lata. Nie tylko Wy, ale także wasze dzieci, wnuki, a może nawet dalsze pokolenia. Warto zadbać o to, aby to niezwykle ważne wydarzenie uhonorować fotografiami, które będą w stanie wiernie oddać emocje i atmosferę całego wydarzenia. Stworzony przeze mnie reportaż ślubny będzie wyróżniać się głębią pokazywanych uczuć, wyczuciu chwili, w porę uchwyconych spontanicznych emocji.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Ponieważ wiem co robię. Wiem jak się zachować w stosownym momencie, jak się ustawić, by uzyskać piękny kadr oraz jak ważny jest człowiek, otaczające go dodatki tworzące atmosferę, emocje, realizm, klimat miejsca.

SPRZĘT

W mojej pracy korzystam naprzemiennie z dwóch aparatów, przypiętych na szelkach fotograficznych. W obu przypadkach jest to bezlusterkowy Nikon Z6. Do pierwszego body zakładam pełnoklatkowego Nikkora 35mm, ktorym wykonuję znaczną większość reportażu. Na drugim body przeważnie jest Nikkor 85mm, który czasami zamieniam na Tamrona G2 70-200. Posiadam również szersze obiektywy, z których korzystam sporadycznie.

Pracuję naprzemiennie w świetle zastanym i błyskowym, szczególnie na sali weselnej uwielbiam bawić się dodatkowym światłem. Do błyskania używam lamp Stroboss, wyzwalanych nadajnikiem. Jednak uwielbiam różnorodność, dlatego wiele zdjęć wykonuję błyskając z ręki, na wprost lub z dodatkowymi modyfikatorami do lampy.

Oferta

  • Fotoreportaż z całego dnia (przygotowanie, błogosławieństwo, ślub, wesele do godziny 1.00)
  • 120 wydrukowanych odbitek w rozmiarze 15×23, które sami wybierzecie spośród 400/600 zdjęć elektronicznych
  • Od 400 do 600 zdjęć na pendrive
  • Piękne, ręcznie robione, rustykalne pudełko na zdjęcia, pachnący leśny wkład i pendrive gałązka
  • Galerię internetową na hasło, z możliwością oznaczenia zdjęć do druku
  • Wiele godzin pracy przy selekcji i edycji zdjęć

Opcjonalnie dokupić mozna sesję plenerowę innego dnia oraz poprawiny.

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, napiszcie do mnie, porozmawiamy, wymienimy spostrzeżenia. Zachęcam też do kontaktu za pośrednictwem facebooka.

Zapytaj o cenę

Pracuję legalnie. Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą od 2011 r.

Na każdą usługę wystawiam fakturę.

Fotograf ślubny Oferta

Dodatki ślubne

W każdej chwili możecie zamówić również albumy tradycyjne, fotoksiążki, pudełka, koperty skórzane i wiele innych dodatków. Poniżej zdjęcia produktów, które prezentuję na spotkaniach z Parami Młodymi.

fotograf ślubny oferta
fotograf slubny, fotograf na slub, zdjecia slubne, studio fotograficzne, zaklad fotograficzny, fotograf, wesele, zdjecia ze slubu, zdunska wola, sieradz, lask, wielun, zloczew, fotoalbumy, pudelko, odbitki
fotograf slubny, fotograf na slub, zdjecia slubne, studio fotograficzne, zaklad fotograficzny, fotograf, wesele, zdjecia ze slubu, zdunska wola, sieradz, lask, wielun, zloczew, odbitki, pudelko na zdjecia, fotoalbumy
wesele zduńska wola

PORTFOLIO

KLIKNIJ