fbpx

Fotografia eventowa

Konferencje, targi, pokazy, szkolenia, bankiety, gale, wyjazdy integracyjne – to tylko kilka okazji, podczas których warto zaangażować do współpracy fotografa eventowego. Zdjęcia z tych imprez nie tylko je udokumentują, ale mogą też później posłużyć w działaniach marketingowych czy komunikacyjnych. Są również świetnym narzędziem do kreowania pozytywnego wizerunku firmy. 

Dobry fotograf eventowy powinien cechować się spostrzegawczością, kreatywnością, ale też intuicją i umiejętnością znalezienia się zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Ważne jest również indywidualne podejście – w końcu każdy event ma inny charakter i rządzi się swoimi prawami. Jeśli akurat szukasz fotografa, który przygotuje dla Ciebie profesjonalną relację zdjęciową z wydarzenia, to zapraszam do kontaktu ze mną! 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

  • Doświadczenie –> Mam za sobą wiele lat pracy jako fotograf. Zrealizowałem mnóstwo sesji, w różnych warunkach i chyba nic nie jest już w stanie mnie zaskoczyć. Moje doświadczenie pozwala mi znaleźć wyjście z każdej sytuacji i chętnie podejmuję wszelkie fotograficzne wyzwania, jakie stawiają przede mną klienci.
  • Dokładność –> W fotografii każdy szczegół ma ogromne znaczenie – często od jednego detalu zależy całe zdjęcie. W pracy bardzo cenię sobie dokładność i precyzję. Lubię, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
  • Kompleksowość –> Współpracując ze mną, poczujesz się zaopiekowany od A do Z. Pomogę Ci opracować koncepcję zdjęć, zapewnię profesjonalne studio (co ważne – mobilne, więc mogę je zabrać ze sobą w dowolne miejsce), wykonam zdjęcia, a następnie zajmę się selekcją i profesjonalną obróbką.
  • Terminowość –> Jeśli umówimy się na jakiś termin realizacji projektu, to gwarantuję Ci, że wszystko będzie na czas. Potrafię dobrze zaplanować swoją pracę i dotrzymuję terminów – to dla mnie jeden z priorytetów. 
  • Profesjonalizm –> Klienci cenią współpracę ze mną za wysoką jakość na każdym poziomie – zarówno jeśli chodzi o wykonanie zdjęć, jak też samą realizację usługi i kontakt. Dbam o to, żeby dostarczać najlepsze zdjęcia i zapewniać najlepszą atmosferę współpracy.

Zobacz moje przykładowe realizacje

Porozmawiajmy o Twoich zdjęciach
724 55 29 28 kontakt@krzysztofszewczyk.pl